Hakkımızda

2006 yılı sonu itibariyle, Batı Anadolu temsilcisi olarak çalışmaya başladığı dünya markaları DISANO , ALKAN ve HEPER&MOONLIGHT marka aydınlatma armatürü üreticilerinin ayrıca da Galvaniz direk ve Statik Boyalı Dekoratif Direk imalatı konusunda da Türkiye’nin en köklü firmalarından IŞIN AYDINLATMA ile de ortak faaliyetlerine başlamıştır. Sürekli artan müşteri ve iş potansiyeli ile özellikle Bölgesinde hızlı bir yükseliş ivmesi gösteren firmamız, Türkiye’nin dört bir yanına verdiği hizmetle de,  lider aydınlatma firmalarının arasında girmenin haklı gururunu duymaktadır.

IŞIN AYDINLATMA olarak Ankara Saray’da 12.000 m2 üzerine kurulu modern tesislerinde son teknoloji makineler ile; yol aydınlatma direği, projektör direği, asansörlü projektör direği, bayrak direği, konik aydınlatma direği, reklam direği,kamera direği, paratoner direği, GSM Anten direği, dekoratif ve tüm galvaniz direk çeşitlerini TSE, TSEK, ISO 9001 kalite standartlarında üretmektedir. Bizlerde bölge kapsamında tüm satış destek, taahhüt ve teknik destek hizmetlerini bir ekip olarak yürütmekteyiz.

DISANO, ALKAN ve HEPER&MOONLIGHT aydınlatma olarak; iç, dış, liman, iskele, spor sahaları, tünel, köprü, kavşak, saha ve çevre aydınlatmalarında ve ayrıca günümüz teknolojisi ışığı altında dekoratif ve endüstriyel led aydınlatma çözümlerini profesyonel aydınlatma programları ile  (RELUX, DIALUX, PHOTOSHOP, 3D, AUTOCAD..vb) tasarımlarını yapan ve gerektiğinde  size örnek uygulamalar sunabilen, Batı Anadolu kapsamında projeli satış desteği veren bir ekip olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.